Raudonas vynas RESERVA ODISSEIA 2015 0.75 l

Raudonas vynas RESERVA ODISSEIA išsiskiria savo elegancija, vaisių kokybe ir gerai subalansuotais medienos ir sunokusių vaisų poskoniais. Vynas gali būti laikomas ir brandinamas arba vartojamas pirmaisiais metais po išpilstymo į butelius.

17,99

Aprašymas

Raudonas vynas RESERVA ODISSEIA 2015

Raudonas vynas Reserva Odisseia: Tinto 2015 DOC Douro, Portugalija
Derliaus metai: 2015
Veislės sudėtis: Touriga Franca, Tinta Roriz ir Touriga Nacional
Brandinimas: brandintas 9 mėnesius Prancūziško ąžuolo statinėse
Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 14%

Raudonas vynas Reserva Odisseia Tinto 2015

Dera su: ėriena, kiauliena, keptu tunu, veršiena

Vyno darykla Odisseia

Odisseia vyno daryklą 2004 metais įkūrė prancūzų kilmės oenologas Jean-Hugues Gros. 1999 metais persikėlęs į Douro regioną jis vyndarystės meno subtilybių mokė vietinius vyno gamintojus. Nuo pat pradžių tvirtai tikėjo, kad Douro regionas yra vienas iš geriausių pasaulyje regionų kokybiško vyno gamybai.

Būdamas puikiu oenologu jis sukūrė išskirtinius Portugalijos gamtos atšiaurumą ir grožį bei Prancūzišką rafinuotumą derinančius baltu ir raudonus vynus. Tiek balti, tiek ir raudoni reserva ir grand reserva vynai yra pelnę vyno kritikų palankumą ir aukštus įvertinimus.

Portugališko vyno ambasados asortimente net septyni skirtingi Odisseia vyninės gaminami produktai. Patraukli vyno kaina.

Tarp jų du baltieji vynai – Odisseia blanco ir Odisseia reserva blanco. Rožinis vynas Odisseia Rose. Taip pat galite rinktis ir iš keturių raudonųjų vynų – Odisseia tintoOdisseia reserva tinto ir Odisseia tinto grande reserva. Pastarasis yra įdomus tuo kad galite palyginti dviejų skirtingų, t.y. 2009 ir 2015 metų derliaus grande reserva vynus.

Daugiau informacijos apie Odisseia vyno daryklą ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://odisseiawines.com/en/odisseia-wines/