GRANDE RESERVA CANTANHEDE 2013 0.75 l

Grande reseva Cantanhede 2013 – Baga ir Touriga Nacional vynuogių vynas. Tinka su raudona mėsa, žvėriena ir brandintais sūriais. Vynas elegantiškas – tai kilnumas ir išskirtinumas dėl ilgo brandinimo  prancūziško ąžuolo statinėse ir buteliuose. Vynas vaisinis, švelnus ir subalansuotas. Iš tiesų geras raudonas vynas.

31,99

Aprašymas

GRANDE RESERVA CANTANHEDE 2013

Grande Reserva Cantanhede 2013: sausas raudonas vynas, Bairrada DOC, Portugalija
Veislės sudėtis: Baga ir Touriga Nacional
Stiprumas: 14,5%
Tūris: 0,75 L

Dera su: troškinta ir kepta raudona mėsa, žvėriena ir brandintais sūriais.

Grande Reserva Cantanhede Marques de Marialva Tinto 2013 – prakilnus ir iš tiesų geras raudonas vynas

Marques de Marialva Tinto Grande Reserva Cantanhede 2013 Bairrada DOC – prakilnus ir iš tiesų geras raudonas vynas. Vynas palankiai vertinamas ekspertų ir apdovanotas prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tai vienas iš dviejų Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Grande Reserva kategorijos vynų, pelniusių pasaulinį pripažinimą. Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir baltas rūšinis Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015 vynuogiu vynas.

Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje. Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Čia rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno. Siūlomų vynų tarpe rasite ne tik Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vyną, bet ir jau minėtą Marques de Marialva Arinto Grande Reserva.

Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/