Raudonas vynas BAGA RESERVA 2018 0.75 l

Vyrauja prinokusių raudonųjų vaisių ir uogienės kvapas. Jaučiamos skrudintų riešutų ir mokos natos. Vynas vaisinis, švelnus ir elegantiškas.

13,99

Aprašymas

Raudonas vynas BAGA RESERVA 2018 0.75 l

Raudonas vynas Baga Reserva 2018: sausas vynas, Bairrada DOC, Portugalija

Veislės sudėtis: Baga

Stiprumas: 13,5%

Tūris: 0,75 L

Techninės charakteristikos:

– bendras rūgštingumas: 5,8 g/l

– pH: 3,4

– likutinis cukraus kiekis <= 4 g/l

Brandinimas: 9 mėn. prancūziško ąžuolo statinėse, vėliau 3 mėn. buteliuose

Raudonas vynas BAGA RESERVA 2018

Dera su: skrudinta ir troškinta mėsa, žvėriena, pusiau brandintais sūriais. Vartoti 18 C temperatūros

Marques de Marialva Baga Reserva 2018

Marques de Marialva Baga Reserva 2018 Bairrada DOC yra vienas iš daugelio Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Reserva kategorijos vynų, pelniusių pripažinimą.

Ne mažiau palankiai yra vertinami ir du rūšiniai balti reserva kategorijos vynai – Arinta vynuogių veislės reserva 2017 ir Bical vynuogių veislės reserva 2018 metų vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje.

Portugališko vyno ambasados asortimente beveik 20 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Čia rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno. Siūlomų vynų tarpe rasite ne tik Marques de Marialva Tinto Reserva 2015 ir jau minėtus Arinto bei Bical Reserva baltus vynus.

Mūsų asortimente – Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų.

Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“.

2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas