QUINTA dos MATTOS RESERVA 2019 0.75 l

Šio puikaus Douro vyno skonis prasideda nuo juodųjų vyšnių ir subtilių medienos natų. Jaučiami raudonųjų vaisių poskoniai. Švelnūs taninai.

16,99

Aprašymas

QUINTA dos MATTOS RESERVA 2019 0.75 l

Vyno tipas: QUINTA DOS MATTOS RESERVA 2019 – raudonas rūšinis vynas (DOC) Douro
Derliaus metai: 2019
Veislės sudėtis: Tinta Amarela, Touriga Franca, Touriga Nacional, Tinta Roriz

Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 15%

Raudonas vynas QUINTA DOS MATTOS RESERVA 2019

Dera su: ėriena, kiauliena, keptu tunu, veršiena, pomidorų patiekalais.

Coimbra de Mattos

Coimbra de Mattos – Douro regione, Peso da Regua vietovėje įsikūrusi vyno darykla, kurios vyno gamybos istorija ir tradicijos siekia net XVII amžių. Būtent tada Francisco Ayres de Carvalho e Maria de Mattos atsikraustė į šį regioną ir pradėjo vyno gamybos verslą. Portugališko vyno ambasadoje galite rasti ne tik šios vyno daryklos gaminamų puikių reserva ir grande reserva vynų, bet ir 1858 metų derliaus kolekcinio Porto Valriz vyno. Saugodama vyndarystės paveldą ir tradicijas įmonė atrestauravo šioje teritorijoje XVI a. veikusią vyno daryklą su originaliu išplanavimu ir įrengimais. Šis muziejus tapo išskirtiniu regiono traukos objektu.

Daugiau informacijos apie Coimbra de Mattos / Quinta dos Mattos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://coimbrademattos.com/

Vynuogynuose auginamos šios vynuogių veislės: Aragonese (Tinta Roriz), Bastardo, Mourisco, Tinta Barroca, Tinta Francisca, Touriga Franca, Touriga Nacional ir Tinta Amarela (Trincadeira). Baltosios veislės yra: Arinto, Gouveio arba Verdelho, Malvasia Fina, Rabigato, Siria ir Viosinho.

Visi vynuogynai yra kultivuojami vadovaujantis integruotos vynininkystės standartais.

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

, , ,