Vynas internetu - saugus pasirinkimas

putojantys

Vynas į namus

Gerbiami klientai, primename, kad visus internetinės parduotuvės www.portugaliskas.lt  produktus galite įsigyti saugiai, neišeidami iš savo namų. Kauno miesto pirkėjams internetinėje parduotuvėje užsakytas vynas į namus bus pristatytas mūsų darbuotojų, kituose Lietuvos miestuose gyvenantiems pirkėjams – per kurjerių tarnybą.

Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti iki kelių dienų. Portugališko vyno ambasados kolektyvas padarys viską, kad prekes gautumėte per patį trumpiausią terminą. Dėl detalesnės informacijos siūlome skambinti mums telefonu 8-37-321114, arba rašyti el. paštu info@portugaliskas.lt 

Norėjome atkreipti dėmesį, kad vyno ambasados prekių asortimentas pasipildė išskirtiniais skoniais: Portugalijoje pagaminta pomidorų ir melionų uogiene, juodųjų ir žaliųjų alyvuogių užtepėlėmis bei lietuviška Kombuča. Kartu primename, kad vyno ambasados parduotuvėje Kaune ir internetu prekiaujame ekologišku, nepakartojamo skonio alyvuogių aliejumi CARM Premium.

 

Vynas internetu

„CARM Premium“ alyvuogių aliejus – išskirtinis Douro slėnyje įsikūrusios CARM vyno daryklos produktas. Aliejus tirštas, švelnaus aromato, gerai subalansuoto skonio. Stiprūs šviežių alyvuogių, obuolių ir pomidorų aromatai su lengvais džiovintų vaisių ir pipirų poskoniais.

„CARM Premium“ alyvuogių aliejus pelnęs daug apdovanojimų Portugalijoje ir už jos ribų. Vieni svarbiausių: aukso medalis Feira Nacional de Olivicultura (Portugal, 2020), BIOL aukso medalis (2020, 2018), sidabro medalis Japan Olive Oil Prize (2019, 2018), aukso medalis EVO-IDOC (2019, 2018).

Saugodami jūsų visų sveikatą, rekomenduojame mūsų elektroninės parduotuvės prekes užsisakyti internetu. Vynas, užsakomas internetu, turi lygiai tokį pat skonį, kaip ir pirktas mūsų fizinėje parduotuvėje. Dar kartą primename, kad pasistengsime visas el. parduotuvėje jūsų užsakytas prekes, pristatyti saugiai ir per kuo trumpesnį terminą. Kauno miesto pirkėjams internetinėje parduotuvėje užsakytas prekes pristatysime patys, kituose Lietuvos miestuose gyvenantiems – per kurjerių tarnybą. 

Visus klientus sveikiname su artėjančiomis šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų šventėmis. Linkime kūrybingų, sveikų, meilės ir teigiamų emocijų pilnų 2021-ųjų metų!

rose-vynai

Kur mus rasti?