Baltas rūšinis vynas VELHA GERACAO 2018 0.75 l

Baltas rūšinis vynas Velha Geracao DOC Douro 2018 pagamintas iš puikių Malvasia, Viosinho ir Gouveio vynuogių veislių. Pasižymi charakteriu ir subalansuotu, daug aromatų turinčiu skoniu.

Laikinai neturime

11,99

Aprašymas

Baltas rūšinis vynas VELHA GERACAO 2018

Baltas rūšinis vynas Velha Geracao Branco 2018: DOC Douro, Portugalija
Derliaus metai: 2018
Veislės sudėtis: Malvasia Fina, Viosinho, Gouveio ir Moscatel
Vyno gamyba: presavimas ir fermentacija plieninėje talpoje su reguliuojama temperatūra
Brandinimas: 1 mėnesį brandinamas ąžuolo statinėse
Tūris: 0,75 L

Baltas rūšinis vynas – Velha Geracao 2018 DOC Douro

Dera su: moliuskais, užkandžiais, liesa žuvimi, sūdyta mėsa.

Portugališko vyno ambasados asortimente rasite ir puikios kokybės raudoną rūšinį D’Origem vyno daryklos grande reserva 2015 vyną – Velha Geracao Grande Reserva Tinto 2015.

Vyno darykla D’Origem

D’Origem – 2001 metais Casal de Loivos vietovėje įkurta šeimai priklausanti vyno darykla. Bendrovė nedideliais kiekiais gamina tik keturias skirtingas vyno rūšis, iš kurių dvi – Velha Geracao Grande reserva ir Velha geracao branco rasite ir Portugališko vyno ambasados asortimente. Be vyno, yra gaminami ir kiti Douro regionui būdingi produktai: alyvuogių aliejus, medus ir vynuogių sultys. Įmonė išsiskiria ne tik savo produktų gamybos technologijų autentiškumu, bet ir aukšta kokybe.

Daugiau informacijos apie D’Origem vyno daryklą įmonės internetiniame puslapyje.

Vynas i namus. Patikimas ir greitas pristatymas

Gerbiami klientai, primename, kad visus internetinės parduotuvės www.portugaliskas.lt  produktus galite įsigyti saugiai, neišeidami iš savo namų. Kauno miesto pirkėjams internetinėje parduotuvėje užsakytas vynas į namus bus pristatytas mūsų darbuotojų, kituose Lietuvos miestuose gyvenantiems pirkėjams – per kurjerių tarnybą.

Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas paprastai užtrunka iki kelių dienų. Kitu laikotarpiu – paprastai kitą darbo dieną. Portugališko vyno ambasados kolektyvas padarys viską, kad prekes gautumėte per patį trumpiausią terminą. Dėl detalesnės informacijos siūlome skambinti mums telefonu 8-37-321114, arba rašyti el. paštu info@portugaliskas.lt

Norėjome atkreipti dėmesį, kad vyno ambasados prekių asortimentas pasipildė išskirtiniais skoniais: Portugalijoje pagaminta pomidorų ir melionų uogiene, juodųjų ir žaliųjų alyvuogių užtepėlėmis bei lietuviška Kombuča. Kartu primename, kad vyno ambasados parduotuvėje Kaune ir internetu prekiaujame ekologišku, nepakartojamo skonio alyvuogių aliejumi CARM Premium.