VELHA GERACAO GRANDE RESERVA 2015 0.75 l

Iš „Touriga Nacional“, „Touriga Franca“, „Tinta Roriz“ ir „Old Vine“ veislių sukurtas, puikų charakterį turintis Velha Geracao Grande Reserva vynas. Juntami vanilės, šokolado, ąžuolo ir tamsių uogų poskoniai. Minkšti taninai ir ilgai trunkanti skonis. 18 mėnesių brandinamas naujose Prancūzijos ir Amerikos ąžuolo statinėse.

23,99

Aprašymas

VELHA GERACAO GRANDE RESERVA 2015

Raudonas vynas Velha Geracao Grande Reserva 2015: sausas vynas, DOC Douro, Portugalija
Derliaus metai: 2015
Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz ir Old Vines
Vyno gamyba: Kaitinimas ir smulkinimas specialiuose malūnuose, 10 dienų fermentacija su kontroliuojama 24/28 ºC temperatūra
Brandinimas: 18 mėnesių brandinamas prancūziško aliuzinio ir amerikietiško ąžuolo statinėse

Tūris: 0,75 L

Raudonas vynas Velha Geracao grande reserva 2015 DOC Douro

Dera su: ėriena, kiauliena, keptu tunu, veršiena, kepta dešra ir mėsainiais

Portugališko vyno ambasados asortimente rasite ir puikios kokybės baltą rūšinį D’Origem vyno daryklos 2018 metų vyną – Velha Geracao Branco 2018.

Vyno darykla D’Origem

D’Origem – 2001 metais Casal de Loivos vietovėje įkurta šeimai priklausanti vyno darykla. Bendrovė nedideliais kiekiais gamina tik keturias skirtingas vyno rūšis, iš kurių dvi – Grande reserva tinto 2015 ir Branco 2018 rasite ir Portugališko vyno ambasados asortimente. Be vyno, yra gaminami ir kiti Douro regionui būdingi produktai: alyvuogių aliejus, medus ir vynuogių sultys. Įmonė išsiskiria ne tik savo produktų gamybos technologijų autentiškumu, bet ir aukšta kokybe.

Daugiau informacijos apie D’Origem vyno daryklą įmonės internetiniame puslapyje.