Biodinaminis baltas vynas APHROS LOUREIRO 2018 0.75 l

Aphros Loureiro 2018 – itin minerališkas baltas, sausas, ekologiškas vynas su vaisių ir gėlių aromatais. Jaučiamos žaliųjų citrinų, apelsinų ir keptų obuolių užuominos.

14,99

Aprašymas

Biodinaminis baltas vynas APHROS LOUREIRO 2018

Biodinaminis baltas vynas APHROS LOUREIRO 2018: DOC Vinho Verde, Portugalija

Vyno tipas: sausas vynas

Derliaus metai: 2018

Veislės sudėtis: Loureiro 100%

Aphros Loureiro 2018 techniniai duomenys:

Alkoholio koncentracija: 11,50 % Vol

Gamybos apimtys: 53.333 buteliai

Butelio tūris: 0,75 L

Geriausia vartoti: saikingai, 10 – 12 ºC

Baltas vynas APHROS Loureiro 2018 – švelnaus skonio ekologiškas vynas

dera su: austrėmis, vėžiagyviais, švelnaus skonio balta žuvimi, grietinėlės ir aštriais patiekalais, suši.

Vyno darykla Aphros

Aphros wine – šiauriniame Vinho Verde DOC regione įsikūrusi vyno darykla. Architekto išsilavinimą turintis įmonės savininkas Vasco Croft vynuogininkyste ir vyno gamyba užsiimti nusprendė po lemtingo susitikimo su Budistų vienuoliu. 2003 metais jis vynuogynais apsodino dar nuo XVII amžiaus jo šeimai priklaususią, tačiau daugelį metų apleistą Casal do Paco nuosavybę.

Įmonė specializuojasi baltųjų  „Loureiro“ ir raudonųjų „Vinhão“ vynuogių veislių auginime. Įmonės strateginė kryptis – aukštos kokybės ekologinio, biodinaminio ir natūralaus vyno gamyba. Vyno darykla gamina ir išskirtinius PET-NAT putojančius vynus.

Daugiau informacijos apie Aphros wine ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetiniame puslapyje www.aphros-wine.com/en

„Galios vieta“. Tokius žodžius vartojo besišypsanti vokiečių lankytoja, leidusi sau atsilikti nuo savo grupės pakeliui į autobusą, norėdama pasimėgauti tyliomis intymumo akimirkomis su „Quinta“.

Casal do Paço, įsikūręs Vasco Croft mieste nuo XVII amžiaus, turi senosios Quintos sielą ir buvo „Aphros“ projekto pradžios taškas. Jis užima beveik 20 hektarų žemės ir miškų, iš kurių šeši yra vynuogynai ir keturi – kaštonų sodai. Jos centre stovi granitinis XVI a. dviaukštis dvaras su koplyčia.

2006 m. buvo pradėta gaminti biodinaminius vynus.  „Casal do Paço“ dabar yra pripažintas kaip ekologiškos vyninės pavyzdys, pasiryžęs išsaugoti savo ekosistemas, apimančias ne tik vynmedžius, bet ir ištisus akacijų, ąžuolų, eukalipto ir šimtamečių medžių miškus, šernų, lapių ir erelių namus.

Aphros vyno darykla yra viena iš Biodinaminio vyno gamybos Portugalijoje pradininkių, gavusi daugybę apdovanojimų ir įvertinimų Portugalijoje ir už jos ribų.