Biodinaminis vynas BIO CHERRY CAP 2017 0.75 l

Vynas, sukurtas pagal biodinaminės vynuogininkystės koncepciją. Šviesiai rubino spalva, tokia kaip raudonos vyšnios spalva. Stiprus ir patrauklus aromatas. Raudonųjų vaisių aromatai vyrauja subalansuoto brendimo metu. Intensyvus skonis, dominuoja raudonos vyšnios, agrastai, avietės. Vaisinės natos sujungtos su gyvybingu minerališkumu

33,99

Aprašymas

Biodinaminis vynas BIO Clos Fonte do Santo cherry cap 2017 DOC Douro

Vyno tipas: Biodinaminis vynas BIO Clos Fonte do Santo cherry cap 2017 DOC Douro
Vynuogių veislė: senų vynuogynų vynuogių veislių mišinys
Derliaus metai:
 2017
Dera su: ėriena, keptu tunu, veršiena, raudona žuvimi
Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 12%

Quinta do Javali

Quinta do Javali – nedidelė, tik 18 Ha vynuogynų turinti Douro upės šlaituose įsikūrusi vyno darykla. Vynai gaminami tik senoviniu būdu, derlius nuimamas ir vynuogės rūšiuojamos rankomis, ypatingas dėmesys skiriamas ekologijai ir gamtos apsaugai.

Žodis „javali“ išvertrus iš portugalų kalbos reiškia „miško kiaulę“. Vyninės gaminami biodinaminiai balti ir raudoni vynai yra puikiai žinomi kokybiškos, ekologiškos produkcijos vartotojams. Portugališko vyno ambasadoje galite rasti Quinta do Javali porto ir biodinaminio raudono vyno Clos Fonte do Santo.

Biodinaminis vynas BIO Clos Fonte do Santo cherry cap 2017

Išskirtinio Portugališko vyno ambasados paminėjimo nusipelno trys biodinaminiai Quinta do Javali raudonieji vynai: Quinta do Javali Blue Cap, Quinta do Javali Red Cap ir Quinta do Javali Cherry Cap.

Visų vyno butelių kakleliai siekiant apsaugoti vyną nuo oksidacijos padengti vaško sluoksniu. Verta paminėti ir du šios daryklos gaminamus ir į Portugališko vyno ambasados asortimentą įtrauktus raudonus porto vynus: Quinta do Javali porto ir Quinta do Javali Special Reserve porto.

Daugiau informacijos apie Quinta do Javali ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadojavali.com/index-en.html