PET NAT vynas APHROS PHAUNUS 2018 0.75 l

Subtilūs burbuliukai ir puikus obuolių, kriaušių ir mandarinų skonis. Gėlių aromatai, citrusinių vaisių, kriaušių ir žalių obuolių skoniai. Vynas pasižymi gana aukštu gaiviu rūgštingumu.

19,99

Aprašymas

PET NAT vynas APHROS PHAUNUS 2018 0.75 l

Putojantis PET NAT vynas APHROS PHAUNUS 2018: baltas, sausas, ekologiškas, biodinaminis, Portugališkas vynas, Vinho Verde DOC

Veislės sudėtis: Loureiro

Gamintojas: Aphros Wines

Regionas: Vinho Verde, Subregionas Lima

Tūris: 0,75 L

Stiprumas: 11,0%

Gamybos apimtis: 4500 butelių

Dirvožemis: granitinis

Techninės charakteristikos: pH – 2,91; likutinis cukraus kiekis – 2,1 g/L; likutinis SO2 (sulfitų) kiekis – 28 mg/L (beveik 10 kartų mažesnis negu baltam vynui ES teisės aktais leistina maksimali 200 mg/L sulfitų norma).

Baltas putojantis vynas  pagamintas iš Loureiro veislės vynuogių. Rankomis skintas derlius. Išspaudus vynuoges, vynas pradėtas fermentuoti plieninėse talpyklose su odelėmis. Išpilsčius į butelius pirmoji fermentacija baigėsi butelyje. Nefiltruotas. Baltas putojantis vynas PET NAT yra unikalus, vienos fermentacijos metu pagamintas putojantis vynas be papildomų mielių ir cukraus.

Rekomenduojama patiekti 8-10ºC.

Putojantis vynas PET NAT APHROS PHAUNUS 2018

dera su: austrėmis, vėžiagyviais, švelnaus skonio balta žuvimi, grietinėlės ir aštriais patiekalais, suši.

Vyno darykla Aphros

Aphros wine – šiauriniame Vinho Verde DOC regione įsikūrusi vyno darykla. Architekto išsilavinimą turintis įmonės savininkas Vasco Croft vynuogininkyste ir vyno gamyba užsiimti nusprendė po lemtingo susitikimo su Budistų vienuoliu. 2003 metais jis vynuogynais apsodino dar nuo XVII amžiaus jo šeimai priklaususią, tačiau daugelį metų apleistą Casal do Paco nuosavybę.

Įmonė specializuojasi baltųjų  „Loureiro“ ir raudonųjų „Vinhão“ vynuogių veislių auginime. Įmonės strateginė kryptis – aukštos kokybės ekologinio, biodinaminio ir natūralaus vyno gamyba. Vyno darykla gamina ir išskirtinius PET-NAT putojančius vynus.

Daugiau informacijos apie Aphros wine ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetiniame puslapyje www.aphros-wine.com/en

„Galios vieta“. Tokius žodžius vartojo besišypsanti vokiečių lankytoja, leidusi sau atsilikti nuo savo grupės pakeliui į autobusą, norėdama pasimėgauti tyliomis intymumo akimirkomis su „Quinta“.

Casal do Paço, įsikūręs Vasco Croft mieste nuo XVII amžiaus, turi senosios Quintos sielą ir buvo „Aphros“ projekto pradžios taškas. Jis užima beveik 20 hektarų žemės ir miškų, iš kurių šeši yra vynuogynai ir keturi – kaštonų sodai. Jos centre stovi granitinis XVI a. dviaukštis dvaras su koplyčia.

2006 m. buvo pradėta gaminti biodinaminius vynus.  „Casal do Paço“ dabar yra žinomas kaip ekologiškos vyninės pavyzdys, pasiryžęs išsaugoti ekosistemas, apimančias ne tik vynmedžius, bet ir ištisus akacijų, ąžuolų, eukalipto ir šimtamečių medžių miškus, šernų, lapių ir erelių namus.

Aphros vyno darykla yra viena iš Biodinaminio vyno gamybos Portugalijoje pradininkių, gavusi daugybę apdovanojimų ir įvertinimų Portugalijoje ir už jos ribų.