-3%

Raudonieji pipirai įdaryti tunu, aliejuje CARM 280 g

Raudonieji pipirai įdaryti tunu, aliejuje CARM 280 g. Tikras malonumas rafinuotų Viduržemio jūros regiono skonių mėgėjams. Tunais įdaryti pipirai puikiai tinka kaip aperityvas, pradinis patiekalas arba su pagrindiniais patiekalais.

14,10

Aprašymas

Raudonieji pipirai įdaryti tunu, aliejuje CARM 280 g

Gamintojas: Casa Agrícola Roboredo Madeira

Kilmės šalis: Portugalija

Raudonieji pipirai įdaryti tunu, aliejuje CARM 280 g

Gurmaniškam produktui naudojamos švelniai aštrūs raudonienji pipirai. Joms pritaikytas vienas iš labiausiai subrendusių ir subtilių CARM alyvuogių aliejų.

Raudonieji pipirai skinami nuo rugsėjo iki spalio. Rankiniu būdu yra atrenkami patys kokybiškiausi vaisiai. Pamirkius sūryme ir pašalinus sėklytes, pipirai nuplaunami, nusausinami ir įdaromi tunu.

Tikras malonumas rafinuotų Viduržemio jūros regiono skonių mėgėjams. Tunais įdaryti pipirai puikiai tinka kaip aperityvas, pradinis patiekalas arba su pagrindiniais patiekalais.

CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira

CARM – kultinė, atokiame Douro aukštupyje, netoli Ispanijos sienos, įsikūrusi vyno darykla. CARM – Casa Agrícola Roboredo Madeira sudaro šešios vynmedžių valdos, kurių bendras plotas – 90 ha.

Ūkyje gaminamas ne tik vynas, bet ir pasaulinius įvertinimus gavęs alyvuogių aliejus, auginami migdolai, išgaunamas medus.

Įmonės gaminamo vyno kokybė yra ypatingai gerai vertinama vyno kritikų, tokių kaip Rober Parker ir vyno žurnalų – Decanter, Wine Enthusiast ir kt. Išskirtinio dėmesio sulaukė ir naujausias vyninės produktas – raudonas Touriga Nacional vynuogių veislės vynas be pridėtinio sieros dioksido.

Daugiau informacijos apie vyno gamintoją CARM ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetinėje svetainėje https://carm.pt/en/welcome/