Quinta do Javali reserva porto vynas 0,75L

Intensyvi rubino spalva. Vyrauja prinokusių raudonų vaisių natos ir pasižymi aštriu slyvų ir figų aromatu. Burnoje jaučiami prinokusių vaisių, slyvų poskoniai. Tai porto vynas vertas Reserve vardo.

15,99

Aprašymas

Vyno tipas: Quinta do Javali reserva porto vynas 0,75 L – Portas
Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz

Stiprumas: 20%

Tūris: 0,75 L

Dera su: puikus gėrimas po valgio, taip pat idealiai tinka su tokiais sūriais, kaip „Stilton“ ar „Gorgonzola“, puikiai dera su mėsa

Quinta do Javali reserva porto vynas

Pastiprintas likerinis porto vynas yra DOC Douro regione įsikūrusios vyno daryklos Quinta do Javali produktas. Išskirtinio Portugališko vyno ambasados paminėjimo nusipelno du šios daryklos porto raudonieji vynai: raudonas porto vynas bei reserva porto vynas. Portugalisko vyno ambasada taip pat siūlo tris biodinaminius Quinta do Javali raudonus vynus.

Quinta do Javali

Quinta do Javali – nedidelė, tik 18 Ha vynuogynų turinti Douro upės šlaituose įsikūrusi vyno darykla. Vynai gaminami tik senoviniu būdu, derlius nuimamas ir vynuogės rūšiuojamos rankomis, ypatingas dėmesys skiriamas ekologijai ir gamtos apsaugai. Vyninės gaminami biodinaminiai balti ir raudoni vynai yra puikiai žinomi kokybiškos, ekologiškos produkcijos vartotojams. Portugališko vyno ambasadoje galite rasti Quinta do Javali porto ir biodinaminio raudono vyno Clos Fonte do Santo.

Daugiau informacijos apie Quinta do Javali ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadojavali.com/index-en.html