Raudonas porto vynas Quinta do JAVALI 0.75 l

Rusvos, būdingos oksidaciniam procesui, spalvos, kuri pastebima šio tipo portuose. Iškart atsiskleidžia džiovintų vaisių ir skrudintų riešutų kvapai, jaučiama egzotinė mediena ir vaisų sirupas. Porto struktūra elegantiška ir subalansuota, išraiškingai pabrėžtas gaivus rūgštingumas.

13,99

Aprašymas

Raudonas porto vynas Quinta do JAVALI

Raudonas porto vynas Quinta do Javali: DOC Douro, Portugalija
Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca
Stiprumas: 19,5%
Tūris: 0,75 L

Dera su: jautiena, mėlynuoju sūriu, desertais

Quinta do Javali raudonas porto vynas

Pastiprintas likerinis vynas yra DOC Douro regione įsikūrusios vyno daryklos Quinta do Javali produktas. Portugališko vyno ambasadoje rasite du šios daryklos porto vynus: tawny port bei special reserve port. Portugalisko vyno ambasada taip pat siūlo tris biodinaminius Quinta do Javali raudonus vynus.

Quinta do Javali

Quinta do Javali – nedidelė, tik 18 Ha vynuogynų turinti Douro upės šlaituose įsikūrusi vyno darykla. Vynai gaminami tik senoviniu būdu, derlius nuimamas ir vynuogės rūšiuojamos rankomis, ypatingas dėmesys skiriamas ekologijai ir gamtos apsaugai. Vyninės gaminami biodinaminiai balti ir raudoni vynai yra puikiai žinomi kokybiškos, ekologiškos produkcijos vartotojams.

Portugališko vyno ambasadoje galite rasti Quinta do Javali porto ir biodinaminio raudono vyno Clos Fonte do Santo.

Daugiau informacijos apie Quinta do Javali ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadojavali.com/index-en.html