Reserva porto vynas Quinta do JAVALI 0.75 l

Reserva porto vynas Quinta do Javali. Intensyvi rubino spalva. Vyrauja prinokusių raudonų vaisių natos. Ryškus slyvų ir figų aromatas. Burnoje jaučiami prinokusių vaisių, slyvų poskoniai.

Laikinai neturime

15,99

Aprašymas

Reserva porto vynas Quinta do JAVALI 0.75 l

Reserva porto vynas Quinta do Javali: raudonas portas, DOC Douro, Portugalija
Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz
Stiprumas: 20%
Tūris: 0,75 L

Dera: kaip desertas po valgio, su tokiais sūriais, kaip „Stilton“ ar „Gorgonzola“, puikiai dera su mėsa

Quinta do Javali reserva porto vynas

Pastiprintas likerinis porto vynas yra DOC Douro regione įsikūrusios vyno daryklos Quinta do Javali produktas. Išskirtinio Portugališko vyno ambasados paminėjimo nusipelno du šios daryklos porto raudonieji vynai: raudonas porto vynas bei reserva porto vynas. Portugalisko vyno ambasada taip pat siūlo tris biodinaminius Quinta do Javali raudonus vynus.

Quinta do JAVALI

Quinta do Javali – nedidelė, tik 18 Ha vynuogynų turinti Douro upės šlaituose įsikūrusi vyno darykla. Vynai gaminami tik senoviniu būdu, derlius nuimamas ir vynuogės rūšiuojamos rankomis, ypatingas dėmesys skiriamas ekologijai ir gamtos apsaugai. Vyninės gaminami biodinaminiai balti ir raudoni vynai yra puikiai žinomi kokybiškos, ekologiškos produkcijos vartotojams.

Portugališko vyno ambasadoje galite rasti Quinta do Javali porto ir biodinaminio raudono vyno Clos Fonte do Santo.

Daugiau informacijos apie Quinta do Javali ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadojavali.com/index-en.html