Dovanų rinkinys – Raposeira Reserva Meio Seco su Taure

Dovanų rinkinys susideda iš 2 butelių pusiau sauso putojančio vyno Raposeira Reserva Meio Seco 0.75 l ir 1 “Raposeira” putojančio vyno taurės.

Šio produkto pirkimas galimas tik fizinėje parduotuvėje. Per kurjerių tarnybą nesiunčiamas dėl dėžutės pažeidžiamumo.

26,99

Aprašymas

Dovanų rinkinys – Raposeira Reserva Meio Seco su Taure

Dovanų rinkinys susideda iš:

– 2 butelių pusiau sauso putojančio vyno Raposeira Reserva Bruto 0.75 l: DOC Tavora Varosa, Portugalija

– 1 “Raposseira” putojančio vyno taurės

Siuntimas: Šio produkto pirkimas galimas tik fizinėje parduotuvėje. Per kurjerių tarnybą nesiunčiamas dėl dėžutės pažeidžiamumo. Pageidaujant didesnio kiekio – dėl pristatymo galimybės teirautis tel. 8-37-321114

Veislės sudėtis: Sercial, Malvasia Fina, Gouveio

Tūris: 0,75L

Stiprumas: 12,5%

Putojančio vyno Raposeira Reserva Bruto 0.75 l. Techniniai duomenys

Gamintojas: Caves da Raposeira, S.A.

Fermentacija: plieno talpyklose

Brandinimo trukmė: 3 metus buteliuose su mielėmis

Oenologas: Prof. Orlando da Costa Lourenço

Šviesios citrinos geltonumo spalvos vynas. Intensyvūs burbuliukai.

Platus putojančio vyno ir skirtingo dydžio vyno butelių pasirinkimas

Portugališko vyno ambasadoje rasite net 19 skirtingų Tavora Varosa regiono, Murganheira ir Raposeira vyno daryklose pagamintų aukščiausios kokybės putojančių vynų.

Originalumo ieškantys renginių organizatoriai ar įspūdingos dovanos paieškose pasiklydę renginių dalyviai taip pat turės pasirinkimą. Mūsų asortimente:

Salmanazaras – 9 litrų dydžio putojančio vyno butelis
Imperialis (Mathusalemas) –  6
 litrų dydžio putojančio vyno butelis
Dvigubas Magnumas (Žerobamas) – 3 litrų dydžio putojančio vyno butelis
Magnumas – 1,5 litrų dydžio putajnčio vyno butelis

Žinoma didžiausias – tradicinio 0,75 litrų talpos putojančio vyno butelių pasirinkimas.

Espumantes Raposeira / Murganheira

Sociedade Agrícola e Comercial do Varosa, įsikūrusi Tavora Varosa regione, gamina nepakartojamus Murganheira prekinio ženklo vynus. Tavora Varosa regionas apima Lamego, Tarouca, Moimenta da Beira, Armamar, Tabuaço, San João da Pesqueira, Sernancelhe ir Penedono savivaldybes. Visose jose bendrai yra auginama per 3.000 hektarų vynuogynų.

Regionui būdingas žemyninis klimatas. Palyginti nemažas 500-800 metrų aukštis virš jūros lygio lemia ilgas ir šaltas žiemas bei karštas ir sausas vasaras. Šio regiono vynuogynai auga lengvame, mažai vandenį sulaikančiame priesmėlio granito dirvožemyje. Visa tai sudaro puikias sąlygas putojančio vyno gamybai naudojamoms vynuogėms augti.

Putojančio vyno gamyba yra pagrindinė Távora-Varosa regiono vyndarystės kryptis. Putojančio vyno gamybos tradicija regione išlikusi dar iš XVII amžiaus. 1678 m. putojantį vyną čia pradėjo gaminti Cisterų vienuoliai. 1989 m. Tavora-Varosa regionas tapo pirmuoju nacionaliniu vyno regionu, kuriame buvo išskirta putojančio vyno gamyba.

Tarp baltų vynuogių veislių vyrauja „Malvasia Fina“, „Serceal“, „Gouveio“ ir „Chardonnay“. Tarp raudonų vynuogių – „Touriga Franca“, „Tinta Barroca“, „Touriga Nacional“, „Tinta Roriz“ ir „Pinot Noir“.

„Murganheira“, įkurta daugiau nei prieš 60 metų. Vyno darykla yra žinoma tiek šalies, tiek ir tarptautiniu mastu, kaip aukščiausios kokybės putojančio vyno gamintoja. Vyno darykla turi apie 30 hektarų nuosavų vynuogynų. Vynuogių žaliava gaunama iš daugiau nei 1000 Ha vyninei nepriklausančių vynuogynų.

Daugiau informacijos apie vyno daryklą Sociedade Agrícola e Comercial do Varosa ir jų gaminamus Murganheira vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://murganheira.com/tradicao/

Daugiau informacijos apie Raposeira putojančio vyno daryklą ir jos gaminamus vynus rasite įmonės internetinėje paskyroje  https://cavesdaraposeira.com/home/ 

Papildoma informacija

Gamintojas

Regionas

Vyno tipas

Pusiau sausas

Vynuogių veislė

, ,

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute