Nefiltruotas putojantis vynas Messias Sur Lie 2019 0.75 l

Baltas, sausas nefiltruotas putojantis vynas Messias Sur Lie 2019, Portugalija. Veislės sudėtis: Chardonnay 100%.

Vynas po antrosios fermentacijos butelyje nefiltruotas. Messias Sur Lie (su mielėmis) yra drumstas. Gali turėti natūralių nuosėdų.  Vynas evoliucionuos ir keisis bėgant laikui. Puikiai tinka vyno kolekcionieriams.

20,99

Aprašymas

Nefiltruotas putojantis vynas Messias Sur Lie 2019 0.75 l

Nefiltruotas putojantis vynas Messias Sur Lie 2019 0.75 l: Bairrada, Portugalija

Veislės sudėtis: Chardonnay 100%

Stiprumas: 11,0%

Nefiltruotas putojantis vynas Messias Sur Lie 2019 0.75 l

Po antrosios fermentacijos butelyje nefiltruotas. Putojantis vynas Messias Sur Lie (su mielėmis) yra drumstas. Gali turėti natūralių nuosėdų. Jis evoliucionuos ir keisis bėgant laikui. Puikiai tinka vyno kolekcionieriams.

Vynas išsiskiria smulkiais burbuliukų ir jų gausa. Šiuo metu juntamos žalių obuolių ir mineralų natos. Didelio intensyvumo kreminiai poskoniai. Evoliucija ir dinamika yra išskirtinės šio vyno savybės.

Techniniai duomenys

Gamintojas: Vinhos Messias SA

Oenologas: João Soares

Likutinis cukraus kiekis: 0,4 g/l

Vartoti: atvėsintą iki 8-10 C

Įvertinimai: Metų geriausi / Melhores do Ano – João Paulo Martins – Vinhos de Portugal 2018 (17 balų)

Dera su: grilyje kepta žuvimi patiekalais, jūros gėrybėmis, minkštais sūriais.

Portugališko vyno ambasadoje rasite geriausius Messias šeimai priklausančių vyno daryklų produktus iš trijų regionų:

  • Dao regionas: raudonas vynas – Reserva Tinto
  • Bairrada regionas: putojantys vynai – Messias sur Lie, Messias Bruto Branco ir Messias Millessime Grande Cuvee
  • Douro regionas: įvairių metų Colheita ir Vintage porto vynai

Atskiro paminėjimo nusipelno raudonas vynas Triunvirato no. 7. Ir XO kategoriją atitinkantis brendis – Aguardente Avo Velhissima.

Raudonas vynas Triunvirato gaminamas tik išskirtiniais metais iš rinktinių trijuose skirtinguose regionuose (Bairrada, Dao ir Douro) užaugintų geriausių vynuogių. Brendis Avo Velhissima – ypač aukštos kokybės ir riboto kiekio vyninės produktas.

Caves Messias vyno darykla

Caves MESSIAS vyno daryklos istorija skaičiuoja beveik 100 metų. Ją 1926 metais įkūrė Messias BAPTISTA. Nors ir išaugusi, bendrovė ir toliau priklauso Messias šeimai.

1930–1940 m. Messias Baptista įsigijo keletą apleistų vynuogynų Bairrada regione. Buvo atgaivinti seni ir pasodinti nauji vynuogynai. Bairrada regiono Mealhada vietovėje šiuo metu yra įsikūrusi pagrindinė vyno daryklos buveinė.

1956 metais Douro regione įsigyja Quinta do Cachão. Tai daugiau nei 200 Ha ūkis São João da Pesqueira vietovėje.

Tęsdama įsigijimų politiką, kurios laikėsi įmonės įkūrėjas Messias Baptista, vyno darykla 1999 metais įsigijo Quinta do Penedo. Quinta do Penedo ūkis, kurio plotas siekia apie 20 Ha, įsikūręs pačioje Dao regiono širdyje.

Nors Caves Messias vynų asortimentas gana platus, bene didžiausias dėmesys skiriamas vienam iš Portugalijos simbolių – portveinui. Darykla naudoja tradicinį portveino gamybos būdą, kuris suteikia šiam produktui ypatingo stiprumo ir skonio subtilumo.

Be portveino, Caves Messias taip pat gamina įvairių rūšių raudonuosius, baltuosius, rožinius ir putojančius vynus. Vynų asortimente galima rasti tiek jaunų ir vaisingų vynų, tiek ir tokių, kurie puikiai tinka ilgesniam brandinimui ir senėjimui.

Dėl savo aukštos kokybės, Caves Messias vynai yra vertinami vyno gerbėjų, kritikų ir profesionalių. Vyno darykla tęsia šeimos tradiciją, gamindama kokybiškus vynus, kurie žavi gerbėjus visame pasaulyje. Bendrovė eksportuoja apie 65% savo produkcijos į penkis žemynus.

Daugiau informacijos apie Caves Messias vyno daryklą rasite bendrovės internetinėje paskyroje.

Papildoma informacija

Gamintojas

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

Metai

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute