Arrepiado Velho Tinto 2021 0.75 l

Arrepiado Velho Tinto 2021: sausas, raudonas vynas, Alentežas, Portugalija. Veislės sudėtis: 100% Touriga Nacional

13,99

Aprašymas

Arrepiado Velho Tinto 2021 0.75 l

Arrepiado Velho Tinto 2021: sausas, raudonas vynas, Alentežas, Portugalija
Veislės sudėtis: 100% Touriga Nacional
Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 15%
Oenologas: Antonio Macanita

Vyno gamybos procesas

Rankomis skintas derlius, kruopštus vynuogių rūšiavimas. Vynuyogės švelniai išspaustos ir gravitacijos pagalba nukreiptos į reguliuojamos temperatūros metalines talpyklas. Po alkoholinės ir malolaktinės fermentacijos vynas su žievelėmis laikytas apie 20 dienų.

Brandinimas: Iš dalies brandintas prancūziškojo ąžuolo statinėse.

Arrepiado Velho Tinto 2021

Dera su: lengvai karamelizuota kepta raudona mėsa ar žvėriena, juodųjų vaisių žele. Taip pat derinkite su stipriais sūriais, portugališku iš Azeitão ar Rokforu.

Herdade do Arrepiado Velho vyno darykla

Herdade do Arrepiado Velho – 40 kilometrų nuo Portalegre miesto nutolusioje Sousel vietovėje įsikūrusi vyno darykla. Vynuogynus ir vyninę, čia veikusią nuo XIX amžiaus, 2001 m. įsigijo Antunes šeima. Per 20 metų naujieji vyninės savininkai sugebėjo sėkmingai įgyvendinti ambicingą projektą: paversti „Arrepiado Velho“ pavyzdine Alentežo regiono vyno gamybos įmone.

Arrepiado Velho vynai derina du iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus – inovatyvią aukšto lygio gamybos technologiją ir senąsias Portugalijos vyno gamybos tradicijas. Daryklos vynų kokybė yra aukštai vertinama tiek vyno mėgėjų, tiek ir šios srities profesionalų.

Bendras Arrepiado Velho vyno daryklos vynuogynų plotas – daugiau nei 100 hektarų. Pagrindinės raudonųjų vynuogių veislės – Touriga Nacional (42% viso vynuogynų ploto), Cabernet Sauvignon (24%), Syrah (18%), and Petit Verdot (16%). Pagrindinės baltųjų vynuogių veislės – Viogner (30% vynuogynų ploto), Antão Vaz (22%), Verdelho (15%), Riesling (15%) ir Chardonnay (8%).

Herdade do Arrepiado Velho yra įtraukta į vieną iš trijų Alentežo vyno kelių – San Mamede vyno kelią. Vyno darykla išsiskiria nepakartojamu, spalvas ir ramybę derinančiu kraštovaizdžiu, kurį gali pasiūlyti tik Alentežas.

Portugališko vyno ambasadoje rasite 9 šios išskirtinės Alentežo vyninės rezerva klasės vynus: Collection tinto,  Collection branco  Tradicao tinto (pastarasis vynas tiek 0,75, tiek ir 1,5 litro magnum dydžio buteliuose) ir pasaulinį pripažinimą gavęs AMMA tinto 2015. Unikalumu išsiskiria 100 proc. iš Petit Verdot vynuogių pagamintas raudonasis Arrepiado Petit Verdot vynas.

Daugiau informacijos apie Herdade do Arrepiado Velho ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://arrepiadovelho.pt/en/

Papildoma informacija

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas