Magnum raudonas vynas. Rezerva Collection 2018 1.5 l

24 mėnesius brandintas naujose prancūziško ąžuolo statinėse. Koncentruota tamsiai violetinė spalva. Intensyvūs kvapai su labai intensyviu gervuogių aromatu. Aiškiai išreikšti taninai. Subalansuotas rūgštingumas ir ilgai išliekantis poskonis.

66,99

Aprašymas

Magnum raudonas vynas. Rezerva Collection 2018

Magnum raudonas vynas. Rezerva Collection 2018: sausas vynas, DOC Alentejo, Portugalija

Veislės sudėtis: 65% Touriga Nacional, 30% Petit Verdot, 15% Syrah

Tūris: 1,5 L

Stiprumas: 15,5%

Gamybos apimtis: 300 numeruotų 1.5 l talpos butelių

Gamybos procesas: Rankomis į 25 kg dėžes skintas derlius. Rankinis vynuogių atrinkimas ir rūšiavimas. Švelnus vynuogių spaudimas, spontaniška ir natūrali alkoholinė ir malolaktinė fermentacija. 21 dienos “Cuvaison”.

Brandinimas: 24 mėn. prancūziško ąžuolo statinėse

Magnum reaudonas vynas Rezerva Collection 2018

Dera su: lengvai karamelizuota kepta raudona mėsa ar žvėriena, juodųjų vaisių žele. Taip pat derinkite su stipriais sūriais, portugališku iš Azeitão ar Rokforu.

Herdade do Arrepiado Velho vyno darykla

Herdade do Arrepiado Velho – 40 kilometrų nuo Portalegre miesto nutolusioje Sousel vietovėje įsikūrusi vyno darykla. Vynuogynus ir vyninę, čia veikusią nuo XIX amžiaus, 2001 m. įsigijo Antunes šeima. Per 20 metų naujieji vyninės savininkai sugebėjo sėkmingai įgyvendinti ambicingą projektą: paversti „Arrepiado Velho“ pavyzdine Alentežo regiono vyno gamybos įmone.

Arrepiado Velho vynai derina du iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus dalykus – inovatyvią aukšto lygio gamybos technologiją ir senąsias Portugalijos vyno gamybos tradicijas. Daryklos vynų kokybė yra aukštai vertinama tiek vyno mėgėjų, tiek ir šios srities profesionalų.

Bendras Arrepiado Velho vyno daryklos vynuogynų plotas – daugiau nei 100 hektarų. Pagrindinės raudonųjų vynuogių veislės – Touriga Nacional (42% viso vynuogynų ploto), Cabernet Sauvignon (24%), Syrah (18%), and Petit Verdot (16%). Pagrindinės baltųjų vynuogių veislės – Viogner (30% vynuogynų ploto), Antão Vaz (22%), Verdelho (15%), Riesling (15%) ir Chardonnay (8%).

Herdade do Arrepiado Velho yra įtraukta į vieną iš trijų Alentežo vyno kelių – San Mamede vyno kelią. Vyno darykla išsiskiria nepakartojamu, spalvas ir ramybę derinančiu kraštovaizdžiu, kurį gali pasiūlyti tik Alentežas.

Portugališko vyno ambasadoje rasite 4 šios išskirtinės Alentežo vyninės rezerva klasės vynus: Collection tinto 2017,  Collection branco 2018 (vienintelis baltas vynas), Tradicao tinto 2018 (pastarasis vynas tiek 0,75, tiek ir 1,5 litro magnum dydžio buteliuose) ir pasaulinį pripažinimą gavęs AMMA tinto 2015. Paskutinis penktasis – 100 proc. iš Petit Verdot vynuogių pagamintas raudonasis Arrepiado Petit Verdot 2018 vynas.

Daugiau informacijos apie Herdade do Arrepiado Velho ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://arrepiadovelho.pt/en/