Grande Reserva putojantis vynas APHROS YAKKOS 2009 0.75

Grande Reserva putojantis vynas APHROS YAKKOS 2009: raudonas, sausas, biodinaminis, Portugališkas vynas, Vinho Verde DOC. Veislės sudėtis: Vinhão 100%. Gamintojas: Aphros Wine. Tūris: 0,75 L. Stiprumas: 12,0%. Gamybos apimtis: 2875 buteliai.

15,99

Aprašymas

Grande Reserva putojantis vynas APHROS YAKKOS 2009 0.75 l

Grande Reserva putojantis vynas APHROS YAKKOS 2009: raudonas, sausas, biodinaminis, Portugališkas vynas, Vinho Verde DOC

Veislės sudėtis: Vinhão 100%

Gamintojas: Aphros Wine

Regionas: Vinho Verde DOC, Subregionas Lima

Tūris: 0,75 L

Stiprumas: 12,0%

Gamybos apimtis: 2875 buteliai

Grande Reserva putojantis vynas APHROS YAKKOS 2009 Techninės charakteristikos:

– bendras rūgštingumas – 5,96 g/L;
– pH – 3,31;
– likutinis cukraus kiekis – 2,1 g/L;
– dirvožemis granitinis

Raudonas Grande Reserva putojantis vynas APHROS YAKKOS 2009 yra pagamintas iš palyginti retos portugališkų Vinhão (100%) veislės vynuogių. Rankomis skintas derlius. Kojomis spaustos vynuogių sultys. Vynas fermentuotas granitinėse talpyklose. Po antrosios fermentacijos buteliuose brandintas 5 metus.

Rekomenduojama patiekti 10-12ºC.

Grande Reserva putojantis vynas APHROS YAKKOS 2009

dera su: austrėmis, vėžiagyviais, balta žuvimi, aštriais patiekalais, suši.

Vyno darykla Aphros

Aphros wine – šiauriniame Vinho Verde DOC regione įsikūrusi vyno darykla. Architekto išsilavinimą turintis įmonės savininkas Vasco Croft vynuogininkyste ir vyno gamyba užsiimti nusprendė po lemtingo susitikimo su Budistų vienuoliu. 2003 metais jis vynuogynais apsodino dar nuo XVII amžiaus jo šeimai priklaususią, tačiau daugelį metų apleistą Casal do Paco nuosavybę.

Įmonė specializuojasi baltųjų  „Loureiro“ ir raudonųjų „Vinhão“ vynuogių veislių auginime. Įmonės strateginė kryptis – aukštos kokybės ekologinio, biodinaminio ir natūralaus vyno gamyba. Vyno darykla gamina ir išskirtinius PET-NAT putojančius vynus.

Daugiau informacijos apie Aphros wine ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos internetiniame puslapyje www.aphros-wine.com/en

„Galios vieta“. Tokius žodžius vartojo besišypsanti vokiečių lankytoja, leidusi sau atsilikti nuo savo grupės pakeliui į autobusą, norėdama pasimėgauti tyliomis intymumo akimirkomis su „Quinta“.

Casal do Paço, įsikūręs Vasco Croft mieste nuo XVII amžiaus, turi senosios Quintos sielą ir buvo „Aphros“ projekto pradžios taškas. Jis užima beveik 20 hektarų žemės ir miškų, iš kurių šeši yra vynuogynai ir keturi – kaštonų sodai. Jos centre stovi granitinis XVI a. dviaukštis dvaras su koplyčia.

2006 m. buvo pradėta gaminti biodinaminius vynus.  „Casal do Paço“ dabar yra žinomas kaip ekologiškos vyninės pavyzdys, pasiryžęs išsaugoti ekosistemas, apimančias ne tik vynmedžius, bet ir ištisus akacijų, ąžuolų, eukalipto ir šimtamečių medžių miškus, šernų, lapių ir erelių namus.

Aphros vyno darykla yra viena iš Biodinaminio vyno gamybos Portugalijoje pradininkių, gavusi daugybę apdovanojimų ir įvertinimų Portugalijoje ir už jos ribų.

Papildoma informacija

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas