Raudonas vynas QUINTA DA LACEIRA 2019 0.75 l

Tamsi rubino spalva. Prinokusių juodųjų vaisių aromatas ir aštresni prieskoniai. Minkšti ir išraiškingi taninai. Ilgai trunkantis skonis burnoje

Laikinai neturime

9,99

Aprašymas

Raudonas vynas QUINTA DA LACEIRA 2019 0.75 l – Geras vynas iš Douro

Raudonas vynas QUINTA DA LACEIRA 2019: sausas vynas, DOC Douro, Portugalija
Derliaus metai: 2019
Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Amarela
Tūris: 0,75 L
Stiprumas: 14.5%

Raudonas vynas QUINTA DA LACEIRA 2019

Dera su: ėriena, kiauliena, keptu tunu, veršiena, kepta dešra ir mėsainiais

Vartoti: 16-18C

Vyno gamybos procesas

Rankomis skintas derlius. Fermentacija – nerūdijančio plieno talpyklose su kontroliuojama temperatūra.

Raudonas vynas QUINTA DA LACEIRA 2019

Vidutinės koncentracijos, tamsios rubino raudonumo spalvos, aromatingas vynas. Juntami subtilūs juodųjų vyšnių ir gervuogių aromatai, šveniai išreikštos medienos natos. Subalansuotas rūgštingumas, ilgai išliekantys poskoniai.

Coimbra de Mattos

Coimbra de Mattos – Douro regione, Peso da Regua vietovėje įsikūrusi vyno darykla, kurios vyno gamybos istorija ir tradicijos siekia net XVII amžių. Būtent tada Francisco Ayres de Carvalho e Maria de Mattos atsikraustė į šį regioną ir pradėjo vyno gamybos verslą.

Portugališko vyno ambasadoje galite rasti ne tik šios vyno daryklos gaminamų puikių reserva ir grande reserva vynų, bet ir 1858 metų derliaus kolekcinio Porto Valriz vyno. Saugodama vyndarystės paveldą ir tradicijas įmonė atrestauravo šioje teritorijoje XVI a. veikusią vyno daryklą su originaliu išplanavimu ir įrengimais. Šis muziejus tapo išskirtiniu regiono traukos objektu.

Daugiau informacijos apie Coimbra de Mattos / Quinta dos Mattos ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://coimbrademattos.com/

Vynuogynuose auginamos šios vynuogių veislės: Aragonese (Tinta Roriz), Bastardo, Mourisco, Tinta Barroca, Tinta Francisca, Touriga Franca, Touriga Nacional ir Tinta Amarela (Trincadeira). Baltosios veislės yra: Arinto, Gouveio arba Verdelho, Malvasia Fina, Rabigato, Siria ir Viosinho.

Visi vynuogynai yra kultivuojami vadovaujantis integruotos vynininkystės standartais.

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

, , ,