Raudonas vynas Colheita Cantanhede 2019 0.75 l

Raudonas vynas Colheita Cantanhede 2019 – geras, puikaus skonio vynas. Intensyvus prinokusių raudonų vaisių, džemo ir vyšnių aromatas. Subalansuoto rūgštingmo ir skonio vynas.

9,99

Aprašymas

Raudonas vynas Colheita 2019 0.75 l

Raudonas vynas Colheita Cantanhede 2019: sausas vynas, Bairrada DOC, Portugalija

Vyno tipas: Rūšinis raudonas vynas 2019 – Bairrada DOC

Veislės sudėtis: Baga, Aragonez ir Touriga-Nacional

Tūris: 0,75 L

Stiprumas: 13,0%

Techninės charakteristikos:

– Bendrasis rūgštingumas: 5,7 g/l

– pH: 3,4

– Likutinis cukraus kiekis: 5,0 g/l

Brandinimas: 6 mėn. naudotose prancūziško ąžuolo statinėse, vėliau 2 mėn. buteliuose

Dera su: krosnyje kepta žuvimi, troškinta arba kepta mėsa, žvėriena, brandintais sūriais.

Rūšinis raudonas vynas Colheita 2019 – Cantanhede Colheita Seleccionada Bairrada DOC

Rūšinis raudonas 2019 metų vynas Cantanhede Colheita Seleccionada Bairrada DOC yra vienas iš trijų Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Colheita Seleccionada kategorijos vynų. Šios kategorijos vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir maža vyno kaina.

Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir rūšinis baltas Colheita Seleccionada 2019 bei rožinis Colheita Seleccionada 2019 metų vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje. Portugališko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų.

Vyno paduotuvėje rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno.

Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas.

Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų. Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“. 2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.cantanhede.com

 

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

, ,