Vyno rinkinys degustacijai: BAGA Complexo + Unoaked 2015

Vyno rinkinys degustacijai: Baga Reserva Unoaked 2015, 0,75 L (nebrandintas ąžuolo statinėse) + Baga Reserva Complexo 2015, 0,75 L (brandintas ąžuole).

63,99

Aprašymas

Vyno rinkinys degustacijai: BAGA Complexo + BAGA Unoaked 2015

Vyno rinkinys degustacijai:

– Raudonas vynas Baga Unoaked 2015: sausas vynas, Bairrada DOC, Portugalija
– Raudonas vynas Baga Complexo 2015: sausas vynas, Bairrada DOC, Portugalija

Veislės sudėtis: Baga 100 %

Stiprumas: 13,5%

Tūris: du buteliai po 0,75 L

Techninės charakteristikos:

– bendras rūgštingumas: 6,0 g/l (Baga Unoaked), 5,8 g/l (Baga Complexo)

– pH: 3,4 (Baga Unoaked), 3,45 (Baga Complexo)

– likutinis cukraus kiekis <= 4 g/l

Gamybos procesas: vynuogės nuskintos nuo šakelių ir išspaustos. Fermentacija 28 C temperatūroje plieninėse talpyklose.

Brandinimas: 12 mėn. plieninėse talpyklose su “Battonage”, vėliau 12 mėn. buteliuose (Baga Unoaked). 18 mėn. naujose ir naudotose prancūziško ąžuolo statinėse, vėliau 12 mėn. buteliuose (Baga Complexo).

Tolesnio brandinimo buteliuose potencialas: 7-10 metų (Baga Unoaked), 5-7 metai (Baga Complexo)

Vyno rinkinys degustacijai: Baga Complexo 2015 / Baga Unoaked 2015

Juntamos sunokusių raudonųjų vaisių minkštimo, raudonųjų vaisių uogienos natos (Baga Unoaked).

Dominuoja raudonųjų vaisių uogienės, prieskonių ir džiovintų vaisių natos (Baga Complexo).

Vaisiniai, švelnū, elegantiški vynai. Vidutiniškai ilgai išliekantys poskoniai.

Dera su: kepta arba troškinta mėsa, žvėriena, vidutiniško stiprumo sūriais.

Vartoti 16 – 18 C temperatūros

Marques de Marialva Baga Reserva 2018

Marques de Marialva Baga Reserva 2018 Bairrada DOC yra vienas iš daugelio Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Reserva kategorijos vynų, pelniusių pripažinimą.

Ne mažiau palankiai yra vertinami ir du rūšiniai balti reserva kategorijos vynai – Arinta vynuogių veislės reserva 2017 ir Bical vynuogių veislės reserva 2018 metų vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje.

Portugališko vyno ambasados asortimente beveik 20 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Čia rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno. Siūlomų vynų tarpe rasite ne tik Marques de Marialva Tinto Reserva 2015 ir jau minėtus Arinto bei Bical Reserva baltus vynus.

Mūsų asortimente – Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų.

Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“.

2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.facebook.com/adega.decantanhede/

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas