You are currently viewing Vynas internetu – Geriausias vynas į namus

Vynas internetu – Geriausias vynas į namus

Vynas internetu - saugus pasirinkimas

putojantys

Vynas į namus

Gerbiami klientai, primename, kad visus internetinės parduotuvės www.portugaliskas.lt  produktus galite įsigyti saugiai, neišeidami iš savo namų. Kauno miesto pirkėjams internetinėje parduotuvėje užsakytas vynas į namus bus pristatytas mūsų darbuotojų, kituose Lietuvos miestuose gyvenantiems pirkėjams – per kurjerių tarnybą.

Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali užtrukti nuo kelių dienų iki savaitės. Portugališko vyno ambasados kolektyvas padarys viską, kad prekes gautumėte per patį trumpiausią terminą. Dėl detalesnės informacijos siūlome skambinti mums telefonu 8-37-321114, arba rašyti el. paštu info@portugaliskas.lt 

Norėjome atkreipti dėmesį, kad vyno ambasados prekių asortimentas pasipildė išskirtiniais skoniais: Portugalijoje užaugintomis alyvuogėmis,  12 metų ąžuolo statinėse brandintu vyno actu, buvusiose Portugalijos kolonijose užauginta kava. Kartu primename, kad vyno ambasados parduotuvėje Kaune ir internetu prekiaujame ekologišku, nepakartojamo skonio alyvuogių aliejumi CARM Premium.

 

Geriausias Vynas internetu

 

Saugodami jūsų visų sveikatą, rekomenduojame mūsų elektroninės parduotuvės prekes užsisakyti internetu. Geriausias vynas, užsakomas internetu, turi lygiai tokį pat skonį, kaip ir pirktas mūsų fizinėje parduotuvėje. Dar kartą primename, kad pasistengsime visas el. parduotuvėje jūsų užsakytas prekes, pristatyti saugiai ir per kuo trumpesnį terminą. Kauno miesto pirkėjams internetinėje parduotuvėje užsakytas prekes pristatysime patys, kituose Lietuvos miestuose gyvenantiems – per kurjerių tarnybą. 

Visus klientus sveikiname su artėjančiomis šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų šventėmis. Linkime kūrybingų, sveikų, meilės ir teigiamų emocijų pilnų 2021-ųjų metų!

rose-vynai

Kur mus rasti?