20 metu portas LEONARDO 0.50 l – Porto vynas

Kompleksišką vanilės, medaus ir džiovintų vaisių aromatą turintis vynas. Kvapas pasižymi skrudinimo, medaus, tabako, abrikosų, riešutų, karamelės ir apelsino natomis. Leonardo 20 metu portas  – originali dovana 20 metų proga.

72,99

Aprašymas

20 metu portas LEONARDO 0,5 L – Portugališkas Portas

20 metu portas Leonardo: raudonas Porto vynas, DOC Douro, Portugalija

Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinto Cão

Stiprumas: 20%

Tūris: 0,5 L

Ph: 4,14

Likutinis cukraus kiekis: 126,3 g/L

Dera su: desertais, šokoladu, riešutais ar ilgai brandintais sūriais

20 metu portas Leonardo – originali dovana 20 metu proga

Portugališko vyno ambasadoje taip pat galite rasti 10 metų senumo30 metų senumo ir 40 metų senumo šios tradicinės, mažos vyninės porto vyno.

Quinta do Mourao

Quinta do Mourao vyno daryklos istorija prasidėjo 1972 metais, kai Mário Braga nusprendė grįžti į savo ištakas ir įsigijo 5 valdas Douro slėnyje. Įmonėje dirba ir prie jos vadovavimo prisideda jau trečioji giminės karta. Vyninėje gaminami porto vynai išsiskiria savo nepriekaištingu skoniu ir yra vertinami kaip prestižiniai ne tik Portugalijoje bet ir už jos ribų.

Portugališko vyno ambasadoje rasite tiek raudonąjį vyną Rio Bom 2015, tiek ir 10 metų, 20 metų, 30 metų bei 40 metų senumo S. Leonardo porto vynus.

Daugiau informacijos apie Quinta do Mourao ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadomourao.pt/