30 metu portas LEONARDO 0.50 l – Porto vynas

Intensyvūs džiovintų vaisių, medaus aromatai žaidžia su visiškai harmoningu rūgšingumu ir porto saldumu. Šokolado, irisų ir razinų kvapas, puikus rūgštingumas, baltųjų pipirų, karamelizuoto cukraus, baltojo šokolado, apelsinų ir abrikosų skoniai. Itin ilgai išliekantis skonis. 30 metų portas LEONARDO – originali dovana ir nustebinęs 30 metų gimtadienis.

99,00

Aprašymas

30 metu portas LEONARDO 0,5 L – Porto vynas

30 metu portas Leonardo: Tawny Porto vynas, DOC Douro, Portugalija

Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinto Cão

Stiprumas: 20%

Tūris: 0,5 L

Ph: 3,43

Likutinis cukraus kiekis: 143 g/L

Dera su: desertais, šokoladu, riešutais ar ilgai brandintais sūriais

30 metu portas Leonardo – puiki dovana bičiuliui kai artėja 30 metu gimtadienis?

Neretai sunku išrinkti originalią dovaną gimtadienio ar jubliejaus proga. 30 metų portas Leonardo – unikali dovana bet kam, kai artėja 30 metų gimtadienis.

Portugališko vyno ambasadoje taip pat galite rasti 10 metų senumo, 20 metų senumo ir 40 metų senumo šios tradicinės, mažos vyninės porto vyno.

Quinta do Mourao

Quinta do Mourao vyno daryklos istorija prasidėjo 1972 metais, kai Mário Braga nusprendė grįžti į savo ištakas ir įsigijo 5 valdas Douro slėnyje. Įmonėje dirba ir prie jos vadovavimo prisideda jau trečioji giminės karta. Vyninėje gaminami porto vynai išsiskiria savo nepriekaištingu skoniu ir yra vertinami kaip prestižiniai ne tik Portugalijoje bet ir už jos ribų.

Portugališko vyno ambasadoje rasite tiek raudonąjį vyną Rio Bom 2015, tiek ir 10 metų, 20 metų, 30 metų bei 40 metų senumo S. Leonardo porto vynus.

Daugiau informacijos apie Quinta do Mourao ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadomourao.pt/