40 metu portas LEONARDO 0.50 l – Porto vynas

40 metų portas LEONARDO – unikumas Porto vyno pasaulyje. Per ilgus metus išlaikyti saldžių tamsių uogų, tamsių slyvų, saldymedžio ir karamelizuotų lazdyno riešutų skoniai. Juntamas muskatas, gvazdikėliai ir koncentruoti prieskoniai.

143,00

Aprašymas

40 metu portas LEONARDO 0,5 L – senas Porto vynas

40 metu portas Leonardo: raudonas Porto vynas, DOC Douro, Portugalija

Veislės sudėtis: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinto Cão

Stiprumas: 20%

Tūris: 0,5 L

Ph: 3,48

Likutinis cukraus kiekis: 152 g/L

40 metu portas Leonardo – senas Porto vynas ir vyno šedevras

Dera su: patiekite pavalgę arba su desertais, šokoladu, riešutais ar ilgai brandintais sūriais

Portugališko vyno ambasadoje taip pat galite rasti 10 metų senumo, 20 metų senumo ir 30 metų senumo šios tradicinės, mažos vyninės porto vyno.

Quinta do Mourao

Quinta do Mourao vyno daryklos istorija prasidėjo 1972 metais, kai Mário Braga nusprendė grįžti į savo ištakas ir įsigijo 5 valdas Douro slėnyje. Įmonėje dirba ir prie jos vadovavimo prisideda jau trečioji giminės karta. Vyninėje gaminami porto vynai išsiskiria savo nepriekaištingu skoniu ir yra vertinami kaip prestižiniai ne tik Portugalijoje bet ir už jos ribų.

Portugališko vyno ambasadoje rasite tiek raudonąjį vyną Rio Bom 2015, tiek ir 10 metų, 20 metų, 30 metų bei 40 metų senumo S. Leonardo porto vynus.

Daugiau informacijos apie Quinta do Mourao ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.quintadomourao.pt/