40Y porto vynas / 40Y portas MESSIAS 0.75 l

Brandinimas: ąžuolinėse statinėse (vidutiniškai) brandintas ne mažiau kaip 40 metų. Vėliau išpilstytas į butelius. Stiprumas: 20%. Tūris: 0,75l. Vynas su dėžute.

111,99

Aprašymas

40Y porto vynas / 40Y portas MESSIAS 0.75 l

40Y porto vynas / 40Y portas MESSIAS 0.75 l: pastiprintas vynas

Regionas: DOC Douro, Portugalija

Vynuogių veislės: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Barroca, Tinta Roriz, Tinto Cão

Alkoholio koncentracija: 20% alc/vol

Likutinis cukraus kiekis: 115,0 g/l

Tūris: 0,75 L

40Y porto vynas / 40Y portas MESSIAS 0.75 l

Gintarinės spalvos su žalsvais atspalviais, aromatingas vynas. Juntamos medienos, džiovintų vaisių natos. Unikalus, subalansuotas skonis. Ilgai išliekantys poskoniai.

Brandinimas: ąžuolinėse statinėse (vidutiniškai) ne trumpiau negu 40 metų.

Patiekti: 10-12 ºC

Portugališko vyno ambasadoje rasite geriausius Messias šeimai priklausančių vyno daryklų produktus iš trijų regionų:

  • Dao regionas: raudonas vynas – Reserva Tinto
  • Bairrada regionas: putojantys vynai – Messias sur Lie, Messias Bruto Branco ir Messias Millessime Grande Cuvee
  • Douro regionas: įvairių metų Colheita ir Vintage porto vynai

Atskiro paminėjimo nusipelno raudonas vynas Triunvirato no. 7.

Raudonas vynas Triunvirato gaminamas tik išskirtiniais metais iš rinktinių trijuose skirtinguose Portugalijos regionuose (Bairrada, Dao ir Douro) užaugintų geriausių Caves Messias vynuogių.

Caves Messias vyno darykla

Caves MESSIAS vyno daryklos istorija skaičiuoja beveik 100 metų. Ją 1926 metais įkūrė Messias BAPTISTA. Nors ir išaugusi, bendrovė ir toliau priklauso Messias šeimai.

1930–1940 m. Messias Baptista įsigijo keletą apleistų vynuogynų Bairrada regione. Buvo atgaivinti seni ir pasodinti nauji vynuogynai. Bairrada regiono Mealhada vietovėje šiuo metu yra įsikūrusi pagrindinė vyno daryklos buveinė.

1956 metais Douro regione įsigyja Quinta do Cachão. Tai daugiau nei 200 Ha ūkis São João da Pesqueira vietovėje. Apie 100 Ha sudaro vynuogynai, klasifikuojami raide A (aukščiausia galima kategorija).

Pagrindinės vynuogių veislės – Touriga Franca ir Tinta Roriz. Vynuogynuose taip pat auga raudonosios Touriga Nacional, Tinta Barroca ir Tinto Cão bei baltosios vynuogių veislės – Malvasia Fina ir Rabigato.

Tęsdama įsigijimų politiką, kurios laikėsi įmonės įkūrėjas Messias Baptista, vyno darykla 1999 metais įsigijo Quinta do Penedo. Quinta do Penedo ūkis, kurio plotas siekia apie 20 Ha, įsikūręs pačioje Dao regiono širdyje.

Nors Caves Messias vynų asortimentas gana platus, bene didžiausias dėmesys skiriamas vienam iš Portugalijos simbolių – portveinui. Darykla naudoja tradicinį portveino gamybos būdą, kuris suteikia šiam produktui ypatingo stiprumo ir skonio subtilumo.

Be portveino, Caves Messias taip pat gamina įvairių rūšių raudonuosius, baltuosius, rožinius ir putojančius vynus. Vynų asortimente galima rasti tiek jaunų ir vaisingų vynų, tiek ir tokių, kurie puikiai tinka ilgesniam brandinimui ir senėjimui.

Dėl savo aukštos kokybės, Caves Messias vynai yra vertinami vyno gerbėjų, kritikų ir profesionalių. Vyno darykla tęsia šeimos tradiciją, gamindama kokybiškus vynus, kurie žavi gerbėjus visame pasaulyje. Bendrovė eksportuoja apie 65% savo produkcijos į penkis žemynus.

Daugiau informacijos apie Caves Messias vyno daryklą rasite bendrovės internetinėje paskyroje.

Papildoma informacija

Gamintojas

Regionas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

, , , ,

Vyno tipas

Saldus

Vynas su dėžute

Vynas su dėžute