Organiškas vynas Pinot Noir MIGNON Murganheira 2019 0.75

Sausas, raudonas, organiškas vynas MIGNON Murganheira 2019, DOC Tavora-Varosa. Pinot Noir 100%. Tūris: 0.75 l. Stiprumas: 14%. Gamybos apimtis: 1919 buteliai

59,99

Aprašymas

Organiškas vynas Pinot Noir MIGNON Murganheira 2019 0.75

Organiškas vynas Pinot Noir MIGNON Murganheira 2019 0.75: DOC Tavora Varosa, Portugalija

Veislės sudėtis: Pinot Noir 100%

Tūris: 0,75L

Stiprumas: 14,0%

Gamybos apimtis: 1919 sunumeruoti buteliai

Gamintojas: Sociedade Agrícola e Comercial do Varosa, S.A.

Vyno gamybos procesas

Ekologiškai augintos vynuogės. Rankomis skintas derlius.

Po rūšiavimo vynuogės dalinai atskirtos nuo kotelių ir išspaustos. Tradicinis vynuogių spaudimo būdas (foot-troddeln). Spontaniška alkoholinė ir malolaktinė fermentacija. 

Brandinimo trukmė: 18 mėnesių prancūziško ąžuolo statinėse. Vėliau 18 mėnesių buteliuose.

Oenologas: Marta Lourenço

Organiškas vynas MIGNON Murganheira 2019 0.75. Techniniai duomenys

PH: 3,5

Cukraus kiekis: 1,5 g/l

Bendras SO2 kiekis: 26 mg/l (maksimali leistina sulfitų koncentracija raudoname vyne yra 150 mg/L, kai cukraus kiekis yra mažesnis kaip 5 g/l)

Laisvųjų sulfitų kiekis: 4 mg/l

Vynas išsiskiria juodojo šokolado su vyšniomis, prieskonių, neužmištuolių ir mėtos aromatais. Juntamas vyno kompleksiškumas, aiškiai išreikšti taninai.

Platus putojančio vyno ir skirtingo dydžio vyno butelių pasirinkimas

Portugališko vyno ambasadoje rasite net 19 skirtingų Tavora Varosa regiono, Murganheira ir Raposeira vyno daryklose pagamintų aukščiausios kokybės putojančių vynų.

Originalumo ieškantys renginių organizatoriai ar įspūdingos dovanos paieškose pasiklydę renginių dalyviai taip pat turės pasirinkimą. Mūsų asortimente:

Salmanazaras – 9 litrų dydžio putojančio vyno butelis
Imperialis (Mathusalemas) –  6
 litrų dydžio putojančio vyno butelis
Dvigubas Magnumas (Žerobamas) – 3 litrų dydžio putojančio vyno butelis
Magnumas – 1,5 litrų dydžio putajnčio vyno butelis

Žinoma didžiausias – tradicinio 0,75 litrų talpos putojančio vyno butelių pasirinkimas.

Espumantes Raposeira / Murganheira

Sociedade Agrícola e Comercial do Varosa, įsikūrusi Tavora Varosa regione, gamina nepakartojamus Murganheira prekinio ženklo vynus. Tavora Varosa regionas apima Lamego, Tarouca, Moimenta da Beira, Armamar, Tabuaço, San João da Pesqueira, Sernancelhe ir Penedono savivaldybes. Visose jose bendrai yra auginama per 3.000 hektarų vynuogynų.

Regionui būdingas žemyninis klimatas. Palyginti nemažas 500-800 metrų aukštis virš jūros lygio lemia ilgas ir šaltas žiemas bei karštas ir sausas vasaras. Šio regiono vynuogynai auga lengvame, mažai vandenį sulaikančiame priesmėlio granito dirvožemyje. Visa tai sudaro puikias sąlygas putojančio vyno gamybai naudojamoms vynuogėms augti.

Putojančio vyno gamyba yra pagrindinė Távora-Varosa regiono vyndarystės kryptis. Putojančio vyno gamybos tradicija regione išlikusi dar iš XVII amžiaus. 1678 m. putojantį vyną čia pradėjo gaminti Cisterų vienuoliai. 1989 m. Tavora-Varosa regionas tapo pirmuoju nacionaliniu vyno regionu, kuriame buvo išskirta putojančio vyno gamyba.

Tarp baltų vynuogių veislių vyrauja „Malvasia Fina“, „Serceal“, „Gouveio“ ir „Chardonnay“. Tarp raudonų vynuogių – „Touriga Franca“, „Tinta Barroca“, „Touriga Nacional“, „Tinta Roriz“ ir „Pinot Noir“.

„Murganheira“, įkurta daugiau nei prieš 60 metų. Vyno darykla yra žinoma tiek šalies, tiek ir tarptautiniu mastu, kaip aukščiausios kokybės putojančio vyno gamintoja. Vyno darykla turi apie 30 hektarų nuosavų vynuogynų. Vynuogių žaliava gaunama iš daugiau nei 1000 Ha vyninei nepriklausančių vynuogynų.

Daugiau informacijos apie vyno daryklą Sociedade Agrícola e Comercial do Varosa ir jų gaminamus Murganheira vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://murganheira.com/tradicao/

Daugiau informacijos apie Raposeira putojančio vyno daryklą ir jos gaminamus vynus rasite įmonės internetinėje paskyroje  https://cavesdaraposeira.com/home/ 

Papildoma informacija

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Vynuogių veislė

Butelio dydis

Gamintojas

Metai

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas