Rožinis vynas Cantanhede Colheita 2020 0.75 l

Rožinis vynas Cantanhede Colheita 2020: Bairrada DOC, Portugalija. Veislės sudėtis: Baga 100%. Intensyvus šviežių raudonų vaisių, braškių ir raudonųjų serbentų aromatas. Vaisinio skonio, gaivus, elegantiškas rožinis vynas.

8,99

Aprašymas

Rožinis vynas Cantanhede Colheita 2020

Rožinis vynas Cantanhede Colheita 2020: Bairrada DOC, Portugalija

Veislės sudėtis: Baga 100%

Tūris: 0,75 L

Stiprumas: 12,5%

Rūšinis rožinis vynas 2020 – Cantanhede Colheita Seleccionada Bairrada DOC

Dera su: makaronų patiekalais, virta ar kepta žuvimi, jūros gėrybėmis, kepta balta mėsa, minkštais sūriais arba be maisto. Vartoti 8 C temperatūros.

Rožinis vynas 2020 Cantanhede Colheita Seleccionada Bairrada DOC yra vienas iš trijų Portugalijos Bairrada regiono vyno gamintojo Adega de Cantanhede Colheita Seleccionada kategorijos vynų. Šios kategorijos vynai pasižymi ne tik puikia kokybe bet ir visiems prieinama vyno kaina.

Ne mažiau palankiai yra vertinamas ir rūšinis baltas Colheita Seleccionada 2020 bei raudonas Colheita Seleccionada vynas. Juos taip pat rasite Portugališko vyno ambasadoje.

Portugalisko vyno ambasados asortimente net 17 Adega de Cantanhede vyninės gaminamų vynų. Vyno paduotuvėje rasite ne tik putojančio, balto, raudono, rožinio, bet ir pastiprinto Portugališko vyno. Tarp parduodamų vynų – Marques de Marialva Arinto Grande Reserva 2015, Marques de Marialva Tinto Grande Reserva 2013 Baga ir Touriga National vynuogiu vynas.

Mūsų asortimente ir Foral de Cantanhede Grande Reserva 2011 Baga vynuogių veislės raudonas vynas, kuris su anksčiau 2 paminėtais priskiriamas 1 proc. geriausių pasaulio vynų kategorijai.

Adega de Cantanhede

Adega de Cantanhede įkurta 1954 m. Cantanhede mieste. Įmonės pastangos gaminti tik aukščiausios kokybės vyną buvo pastebėtos ir įvertintos ženklais bei medaliais daugiau nei 750 kartų.

Apdovanojimai pelnyti ne tik Portugalijoje organizuotuose, bet ir užsienio šalyse vykusiuose, prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose. Tarp jų galima paminėti IWSC (UK), „Mundus Vini“ (Vokietija), „Concours Mondial de Bruxelles“ (Belgija), „Selections Mondiales du Vins“ (Kanada), „Effervescents du Monde“ (Prancūzija) ir „Berliner Wein Trophy“ (Vokietija).

2014 m. didžiausią pripažinimą turintis Portugalijos vyno kritikas Aníbal Coutinho paskelbė Adega de Cantanhede „geriausiu Portugalijos putojančio vyno gamintoju 2013“.

2015 m. Pasaulio vyno ir alkoholinių gėrimų rašytojų ir žurnalistų asociacija įtraukė vyno daryklą į 100 geriausių 2015 m. pasaulio vyninių sąrašą. Per pastaruosius 8 metus Adega de Cantanhede 3 kartus pelnė „geriausio Portugalijos vyno kooperatyvo“ vardą.

Daugiau informacijos apie Adega de Cantanhede ir jų gaminamus vynus rasite vyno daryklos paskyroje https://www.cantanhede.com

Papildoma informacija

Gamintojas

Metai

Regionas

Vyno tipas

Sausas

Butelio dydis

Vynuogių veislė

Veislinis vynas

Vienos vynuogių veislės vynas