VYNO asortimentas

Pagal rūšį

Baltas vynas

Susipažinkite su vyno parduotuvės išskirtiniu balto Portugališko vyno asortimentu. Portugalija garsėja savo individualaus stiliaus baltais vynais, pagamintais iš Loureiro, Viosinho, Bical, Rabigato, Arinto, Codega do Larinho ir Gouveio vynuogių rūšių.

Raudonas vynas

Susipažinkite su mūsų Portugališkais raudonais vynais. Kol visa Europa bandė kopijuoti klasikines prancūziškas vynuogių rūšis, Portugalija išliko ištikima savo senosioms vynuogių veislėms: Touriga Nacional, Touriga Franca ir Tinta Roriz.

Putojantis vynas

Portugališkas putojantis vynas iš autentiškų tik šiam kraštui vynuogių. Platus putojančio vyno asortimentas / pasirinkimas, įskaitant reserva, biodinaminį ir PET-NAT putojantį vyną. Mūsų kolekcijoje rasite įvairių dydžių vynų: 3L, 6L ir net 9L.

Porto vynas

Geriausiai pasaulyje žinomi porto stiliaus vynai atkeliavę tiesiai iš UNESCO paveldo objektu laikomo DOURO slėnio.

Likerinis vynas

Puiki vyno kokybė, platus asortimentas, geros kainos. Likerinis vynas ir pastiprintas vynas iš skirtingų Portugalijos regionų. Moscatel de Setubal - vienas iš daugelio.

Madeiros vynas

Madeira ne tik žinoma kaip gražiausia pasaulio sala, ji garsėja savo išskirtiniais ir istoriniais vynais, kurie yra šios salos pagrindinis produktas jau 400 metų. Susipažinkite su išskirtiniais vulkaninės kilmės salos vynais.

Rožinis vynas

Portugališkas rose / roze / rožinis vynas iš autentiškų tik šiam kraštui vynuogių. Nors ir nedidelis tačiau pakankamas Portugališko rožinio vyno asortimentas.

Biodinaminis Vynas

Biodinaminis vynas yra vynas, pagamintas naudojant biodinaminius metodus tiek auginant vynuoges, tiek perdirbant po derliaus nuėmimo.

Nealkoholinis Vynas

Nealkoholinių Portugališkų vynų pasirinkimas. Susipažinkite su vienais pirmųjų Portugališkų nealkoholinių vynų.

Vyno asortimentas

Pagal gamintoją

Išmėginkite geriausius pasaulyje

Kur mus rasti?